Залишіть ваш телефон і ми вам передзвонимо
Залишіть ваш телефон і ми вам передзвонимо

Триденний тур «Київ 365»

Екскурсійно-туристичний триденний тур «Київ 365»

Ми продумали наш тур
до дрібниць

Щодня екскурсії Києвом, програма «Вечірній Київ», столичні заходи цікаві дітям!

Ми розкриємо Вам українську столицю у всій красі!

Доведемо, що Київ не гірший за Прагу, Париж чи Відень
Доведемо, що Київ не гірший
Праги, Парижа чи Відня
Вартість 3 900 грн з 1 людини

Все включено у вартість триденного туру

3 900 грн / чол.

Ціни на номери

Знижка постійним гостям - 10%. Ціна вказана за добу.
Категорія номеру 20 грудня – 26 грудня
10 січня – 16 січня
27 грудня – 2 січня (банкет, шоу)
3 січня – 9 січня (різдв. вечеря, шоу)
2 місний 5 000 ₴ 6 600 ₴
3 місний 4 600 ₴ 6 000 ₴
4 місний 4 200 ₴ 5 400 ₴
2 місний люкс 5 400 ₴ 7 200 ₴
20 грудня – 26 грудня
10 січня – 16 січня
2 місний 5 000 ₴
3 місний 4 600 ₴
4 місний 4 200 ₴
2 місний люкс 5 400 ₴
27 грудня – 2 січня (банкет, шоу)
3 січня – 9 січня (різдв. вечеря, шоу)
2 місний 6 600 ₴
3 місний 6 000 ₴
4 місний 5 400 ₴
2 місний люкс 7 200 ₴

Знижки
для гостей – 10%

Клієнтам нашого готелю є знижка 10%. Дітям віком до 16 років знижка 25% (за передоплатою 10% через ПриватБанк)
Клієнтам нашого готелю є знижка 10%. Дітям віком до 16 років знижка 25% (за передоплатою 10% через ПриватБанк)

Час роботи кафе та заходів

Графікпрограма туру днями

Галерея

Previous
Next
1. Субота

Стародавній Київ

Стародавній Київ – Золоті ворота, Володимирський собор, Старокиївська гора, Андріївський узвіз, екскурсії в Софійський собор та у Михайлівський Золотоверхий монастир.
Запрошуємо на екскурсію по легендарному старовинному мiсту.
Мiсту церков та відьом, місту, де за предковічними легендами голова Всесвітнього Змія поєднується з його хвостом. Під час пішої мандрівки ви дізнаєтесь багато цікавого про тисячолітню історію Києва, відчуєте дихання епох, в яких жили легендарні правителі та славні воїни, щедрі меценати та видатнi майстри.
У вас буде можливість дізнатися iсторiї про кохання та ненависть, перемоги та поразки, вірність та зраду, марнотратство та патріотизм. Вас очікують прекраснi та мiстичнi куточки стародавнього Києва, вiд яких  у захваті були художники та поети.
Покажемо мiсто, яке спепеляли та відновлювали, захищали до останньої краплi кровi. Пройдемо вулицями, де ходили та творили видатні художники й письменники, а в місцях сили загадати бажання, сфотографувати унiкальнi пам’ятники старовини та насолодитися мальовничими краєвидами з Київських гір.
Київ – давнє місто, його iсторiя – це шлях тривалістю більше 1500 років. Київ став колискою Русi i виростив великих правителів, якi, через свою любов до мiста, зводили неймовiрнi пам’ятки архітектури, що збереглися до наших часів.
Ми поринемо в атмосферу минулого бiля Михайлівського Золотоверхого монастиря, який встановлювався як фенікс з руїн i пiсля навали хана Батия, i пiсля варварського знесення радянською владою.
Відкрийте для себе історію загадкових  Золотих воріт та Софійського собору, побудованих ще Ярославом Мудрим цiлу тисячу років тому, без яких Київ уже неможливо уявляти.
Вiдчуємо велич правителів минулого  біля пам’ятника видатному гетьману Богдану Хмельницькому та великiй жінцi – княгинi Ользi. Багато цiкавого дiзнаєтесь про Софiйську та Михайлівську площi, про Старокиївську гору, адже саме звiдси колись починав своє життя Київ.
Із насолодою прогуляємось по Андрiївському узвозу, який вже багато рокiв вiдомий кожному, хто вiдвiдує  Київ. На узвозi матимемо можливiсть надихнутися перлиною бароко – Андрiївською церквою та дiзнатися, чому ж у неї немає  дзвонiв. Подивимося,  що то за такий замок Рiчарда,  глянемо на помешкання Проні Прокопiвні та пізнаємо, де знаходиться одна з мiстичних  Лисих гiр.
Закiнчимо екскурсiю  на Контрактовiй площi – головному майданi Подолу. Подiл – один із трьох найдавнiших осередкiв Києва, традицiйний торгово-ремiсничий район зi своєю аурою, архiтектурою, iсторiєю. Тут ще у 1615 роцi було засновано перший вищий навчальний заклад у Схiднiй Європi – Києво-Могилянську академiю, на Подолi з давнiх часiв знаходиться рiчковий порт, велика  кiлькiсть церков та монастирiв, синагога, Гостинний двiр, фонтан «Самсон» та багато-багато iншого. Ви загадаєте бажання в мiсцях сили, сфотографуєте унiкальнi  пам’ятки старовини та насолодитесь мальовничими краєвидами з Київських гiр.

Графік:

Можливі зміні в порядку екскурсійної програми в святкові дні
Previous
Next
2. Неділя

МУЗЕЮ ПРОСТО НЕБА ПИРОГОВО

Національний музей народної архітектури та побуту України – архітектурно-ландшафтний комплекс усіх історико-етнографічних регіонів України: Полісся, Слобожанщини та Полтавщини, Карпат, Наддніпрянщини, Поділля та Півдня. Музей активно займається розвитком духовної культури українців.
Традиційні житлові і господарські комплекси включають в себе хати, комори, криниці та інші атрибути давнього українського села. На території також розташовані сувенірні крамниці та харчові заклади. Щорічно київський скансен вітає відвідувачів не лише з України, а й з різноманітних куточків світу. Станьте одним із них!

Графік:

Можливі зміні в порядку екскурсійної програми в святкові дні
Previous
Next
3. Понеділок

Києво - Печерська Лавра

Свята Успенська Києво-Печерська Лавра є першим і найдавнішим монастирем на території сучасної України. Тільки три монастирські обителі мають в Україні в даний час статус лаври і освячені на честь Успіння Пресвятої Богородиці. Це свідчить про особливе шанування Пресвятої Богородиці нашим православним народом, а також зв’язок монашества на Русі і древньої обителі Успіння Богоматері на Горі Афон. Зараз в печерах монастиря покояться нетлінні мощі понад 120 святих. Територія Києво-Печерського монастиря займає понад двадцять гектарів. Він розташований в центрі столиці України — Києві, який ще з IX століття, як сказано в «Повісті минулих літ»  іменується «матір’ю городам руським». Тут знаходиться більше ста споруд, в число яких входить безліч церков. У недільний день в Лаврі звершується до десяти Божественних Літургій. Але і в будні дні в різних храмах обителі постійно звершуються богослужіння. Шість древніх підземних храмів монастиря знаходяться в Дальніх і Ближніх печерах. У стінах Києво-Печерської Лаври зараз працюють відроджена в 1989 році Київська духовна семінарія, а з 1992 року — Київська духовна академія, будівля якої раніше розташовувалася в одному з районів столиці — Подолі, де в даний час діє найвідоміший світський вищий навчальний заклад — Києво- Могилянська академія.

Графік:

Можливі зміні в порядку екскурсійної програми в святкові дні
Залишіть ваш телефон і ми вам передзвонимо
Дод. номер
Дод. номер
Забронювати
Залишіть ваш телефон і ми вам передзвонимо
Форма бронювання